Preskočiť na obsah
Hot Media

Obchod

Hot Media s. r. o.

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Sídlo
Hozelec
Od roku
2012
IČO
46 466 703

Hot Media

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Popradská 27, 059 11 Hozelec
Na trhu od
8. marca 2012
IČO
46 466 703
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
18
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Hot Media

Spoločnosť Hot Media s. r. o. má sídlo na adrese Popradská 27, 059 11 Hozelec. Zapísaná je od 8. marca 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti tvorí 18 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb….

Základné údaje

Obchodné meno
Hot Media s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 466 703
DIČ
2023507244
Dátum vzniku
8. marca 2012
Sídlo
Popradská 27, 059 11 Hozelec
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 25684/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Hot Media zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 18 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

  • Reklamné a marketingové služby

Zobraziť všetkých 18 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinných činností
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby
  • Vydavateľská činnosť
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Hot Media s. r. o.?

Sídlo je na adrese Popradská 27, 059 11 Hozelec.

Čím sa Hot Media s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb…; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinných činností.

Aké je IČO – Hot Media s. r. o.?

IČO je 46 466 703, DIČ 2023507244.

Kedy vznikla Hot Media s. r. o.?

Vznik: 8. marca 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Popradská 27 059 11 Hozelec

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Hot Media s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese hot-media.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.